Opis szczegółowy
Produkt z surowców z kurcząt, drobno rozdrobniony,wędzony,parzony w osłonce jadalnej
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 48%, mięso z kurczaka 40%, skóry z kurczaka, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik roślinny ( bambusowy ), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, stabilizator: trifosforany, ekstrakty przypraw, aromaty, hydrolizat białka roślinnego ( rzepakowo-kukurydziane ), regulator kwasowości: cytryniany sodu, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać gorczycę, gluten. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Technika utrwalenia | wędzenie na zimno |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drobimex sp z.o.o ulica i numer: kniewska 6 kod pocztowy i miasto: 70-846 szczecin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 229 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 950 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |