Hummus 160 g
dodaj do przechowalni
Opis
-Zawiera występujące cukry. -Produkt bez użycia substancji konserwujących, barwników, aromatów i glutaminianu monosodowego.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce. spożyć w ciągu 3 dni.
Składniki
Woda cieciorka 40%, olej roślinny rzepakowy, miazga sezamowa, ocet jabłkowy, czosnek suszony, sól.
Alergeny
SEZAM
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1404/338 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.3 g |
| Węglowodany | 14 g |
| Cukry | 2.5 g |
| Błonnik | 4.3 g |
| Białko | 6.4 g |
| Sól | 0.53 g |