Jemyjemy zupa krem piecz.375 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Zupa krem |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Kuchenka mikrofalowa |
| Smak | Pieczarkowy |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | woda, pieczarki 18%, ziemniaki, śmietanka, cebula, seler, pietruszka, marchew, skrobia modyfikowana, sól, pieprz, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. |
| Zawartość netto | 375 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-014-065 |
| Producent: | Profi S.A.Ulica i numer: Kolejowa 3Kod pocztowy i miasto: 63-520 Grabów nad Prosną PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa: zawartość opakowania przełożyć na talerz i włożyć do kuchenki mikrofalowej. podgrzewać: moc 750 w, czas 2-3 minuty. garnek: zawartość opakowania przełożyć do garnka. podgrzewać na małym ogniu 2-3 minuty, ciągle mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 151 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,6 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
Inne informacje
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|