Yabra Flaki Wieprzowe W Sosie Pomidorowym 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, żołądki wieprzowe 20%, warzywa 7,8% (marchew 3,6%, cebula 2,2%, seler 2,0%), skórki wieprzowe 3,5%, koncentrat pomidorowy 2,4%, maka pszenna, skrobia kukurydziana modyfikowana, bulion wołowy (sól, glukoza, ekstrakt drożdżowy, maltodekstryna, skrobia ziemniaczana, aromaty, tłuszcz roślinny palmowy nieutwardzony, ekstrakt słodowy jęczmienny, tłuszcz wołowy 1%, warzywa suszone (cebula, pietruszka, czosnek, sok z cebuli), sól, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, przyprawy. produkt może zawierać: gluten, soję, seler, laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | P.H.P. YABRA SP. Z O.O.Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 251 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,44 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |