Jemyjemy zupa meksykańska 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Gotowa |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania, Kuchenka mikrofalowa |
| Smak | Z warzywami, Wieprzowina |
| Składniki | Woda, warzywa 21,5 % (kukurydza, fasola czerwona, marchew , papryka, cebula), mięso wieprzowe 5 %, koncentrat pomidorowy 5%, olej rzepakowy, sól, mąka pszenna, czosnek, pieprz, papryka mielona, tymianek, oregano, przyprawy, skrobia modyfikowana, ekstrakt drożdżowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu. |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | profi s.a. ulica i numer: kolejowa 3 kod pocztowy i miasto: 63-520 grabów nad prosną pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchenka mikrofalowa: zawartość opakowania przełożyć na talerz i włożyć do kuchenki mikrofalowej. podgrzewać: moc 750 w, czas 3-4 minuty. garnek: zawartość opakowania przełożyć do granka. podgrzewać na małym ogniu 2-3 minuty, ciągle mieszając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 75 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 313 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E301 Askorbinian sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz |