Yabra Grochówka żołnierska 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Groch łuskany 30%, ziemniaki 11,1%, woda, kiełbasa 5,5%, (mięso wieprzowe 39%, mięso drobiowe oddzielone mechanicznie 39%, skórki wieprzowe 4,2%, woda, błonnik pszenny, błonnik ziemniaczany, sól, przyprawy, białko wołowe), podgardle wędzone 2,5% (podgardle wieprzowe , woda, sól), marchew 2,3%, sól, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), przyprawy. produkt może zawierać: soję, laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | P.H.P. YABRA SP. Z O.O.Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 481 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,76 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|