Moja Kuchnia Pulpety w sosie pomidorowym 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mięso drobiowe oddzielone mechanicznie 29%, mięso wieprzowe 2,5%, warzywa 4,2 % (marchew 2,8%, cebula 1,4%), mąka pszenna, substancja zagęszczająca: skrobia kukurydziana modyfikowana, bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól, drożdże), koncentrat pomidorowy 2,4, cukier, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), kasza manna, białko sojowe, błonnik ziemniaczany, sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu. produkt może zawierać: laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Producent: | P.H.P. YABRA SP. Z O.O.Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 394 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 1,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|