Go On Granola Proteinowa Brownie Wiśnia 300 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Go On Granola Proteinowa Brownie Wiśnia 300g (8szt)
Parametry produktu
| Zawartość netto | 300 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Pełnoziarniste płatki owsiane 25,7%, otręby owsiane, gluten (z pszenicy), rozpuszczalny błonnik kukurydziany, mąka pszenna, substancja wiążąca: maltitole; olej słonecznikowy, czekolada 3,5% (substancja słodząca: maltitole; miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi); kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat waniliowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,7%, wiśnia liofilizowana 1%, emulgator: lecytyny (z soi); aromat, sól, substancja spulchniająca: węglany sodu; ekstrakt słodu jęczmiennego, substancja słodząca: sukraloza |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 576 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1655 kJ |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 0,39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |