Opis szczegółowy
Słodycz świeżych liści, wiele cennych witamin i składników odżywczych to sekrety zdrowia, aromatu i doskonałego smaku zielonej herbaty. Napój zachowuje swój piękny lekko złoty kolor ponieważ proces suszenia przeprowadza się natychmiast po zerwaniu najwyższej jakości młodych listków. Zielona herbata ma wyjątkowo korzystny wpływ na zdrowie między innymi ze względu na niską zawartość kofeiny.
Hermetyczna aluminiowa koperta gwarantuje wyrazisty smak i pełny aromat w każdej zaparzanej filiżance herbaty.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana |
| Działanie | Neutralne, Relaksująca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | 90-95 |
| Składniki | Herbata zielona |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: levant foods sp. z o.o. ulica i numer: ul. smoluchowskiego 11a kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 1 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po zaparzeniu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zaparzać 3-5 minut |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 2 g |