Filety śledziowe kołobrzeskie 800 g fisherking
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Marynowane filety śledziowe bez skóry 50% (filety ze śledzia atlantyckiego, woda, cukier, ocet spirytusowy, sól, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu), olej rzepakowy 32%, cebula marynowana 16% (cebula, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), papryka konserwowa 1% (papryka czerwona, woda, ocet spirytusowy, sól, cukier, substancja słodząca: sacharyna), natka pietruszki 1%. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 800 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 540 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,84 kg |
| Producent: | Contimax SAUlica i numer: Partyzantów 12CKod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 385 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1590 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |