Filety śledziowe w sosie salsa seko 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Marynowane filety ze śledzia atlantyckiego bez skóry krojone 32% w sosie warzywno-owocowym 68%. zawiera cukier i substancję słodzącą. składniki: filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus), woda, warzywa 24%: w tym: warzywa konserwowe [marchew, papryka, ogórek (woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, aromat , ekstrakt kopru)], warzywa suszone (papryka, cebula), zagęszczony przecier z dyni (dynia, substancja konserwująca: dwutlenek siarki); owoce 2% [sterylizowane kawałki ananasa (ananas, woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), sterylizowane pędy bambusa (bambus, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), zagęszczony przecier jabłkowy (jabłka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy)]; cukier, koncentrat pomidorowy, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa; ocet spirytusowy, sól, przyprawy, regulatory kwasowości: kwas octowy, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, mleczan wapnia, lakton kwasu glukonowego, kwas mlekowy; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; substancja słodząca: sacharyny; aromaty, koncentrat soku z czarnej marchwi. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | W sosie innym |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Siatki stacjonarne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Producent: | Seko S.A.Ulica i numer: Zakładowa 3Kod pocztowy i miasto: 89-620 Chojnice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 410 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |