Filety śledziowe z cebulą 1.1 kg fisherking
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | zalewa olejowa (45,4%) [olej rzepakowy (20%), woda, ocet spirytusowy, sól, substancja słodząca: sacharyny; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu], marynowane filety śledziowe (36,4%) [filety śledziowe (Clupea harengus), woda, ocet spirytusowy, sól, cukier, substancja słodząca: sacharyny], cebula marynowana (18,2%) (cebula, woda, regulator kwasowości: kwas octowy; sól, przeciwutleniacze: kwas cytrynowy, kwas askorbinowy, pirosiarczyn sodu; substancja słodząca: sacharyny) |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1,1 kg |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 600 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Producent: | Contimax SAUlica i numer: Partyzantów 12CKod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 165 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 685 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |