Filety śledziowe ala wiejskie 600 g contimax
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | 50% marynowane filety ze śledzia [filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus, złowiono w morzu, obszar połowu: północno-wschodni atlantyk (fao) 27), podobszar połowu: morze norweskie (iia)*, skagerrak i kattegat (iiia)*, morze północne (iv)* , złowione za pomocą włoków (w)*, sieci okrążających lub podrywek (s)*. *patrz nadruk obok numeru partii), sól, woda, ocet spirytusowy, cukier], 24% cebula marynowana (cebula, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), woda, olej rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy, sól, przyprawy. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 600 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 440 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne, Okrężnice (sieci) |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Producent: | Contimax SAUlica i numer: Partyzantów 12CKod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 193 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 803 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |