Lisner Rolmopsy w aromatycznej zalewie octowo-korzennej 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | 45% rolmopsy [36% płaty ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus)*śledź, sólm regulator kwasowości: kwas octowy), 9% ogórek konserwowy, woda, 7,5% cebula marynowana, 5%marchew gotowana, sól , ocet spirytusowy, papryka konserwowa, gorczyca, cukier, regulator kwasowości (octany sodu) glukoza, substancja słodząca: sacharyny, aromaty . |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Bez głowy |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | W zalewie |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 230 g |
| Pojemność | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w wodach śródlądowych |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV), Rejon: Morze Norweskie, Rejon: Skagerrak i Kattegat, Rejon: Północne Morze Celtyckie (Rejon VII g), Rejon: Południowe Morze Celtyckie (Rejon VII h), Rajon: Morze Irlandzkie, Rejon: Morze Bałtyckie, Rejon: Wschodni Kanał Angielski, Rejon: Zachodni Kanał Angielski |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Producent: | Lisner Poznań Sp. z o.o. Sp. k.Ulica i numer: ul. Strzeszyńska 38/42Kod pocztowy i miasto: 60-479 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 469 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 3,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,1 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |