Opiekane filety śledziowe w zalewie 800 g fisherking
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | zalewa octowa (woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, syrop cukru karmelizowanego), opiekane filety ze śledzia atlantyckiego ze skórą, panierowane 40% (filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus)**, mąka pszenna, olej rzepakowy), cebula marynowana 4% (cebula, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy), marchew marynowana (marchew, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), przyprawy. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | Marynowane, W zalewie |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 800 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 350 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | clupea harengus |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2025-05-09 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Producent: | Contimax SAUlica i numer: Partyzantów 12CKod pocztowy i miasto: 32-700 Bochnia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 145 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 606 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,4 g |