Opis szczegółowy
Szaszłyki z mięsa z uda kurczaka – pełnia smaku, która zachwyci Twoich gości.
Soczyste kawałki mięsa z uda kurczaka, starannie dobrane i nabite na patyczek, to idealna propozycja do grillowania, pieczenia lub smażenia. Dzięki naturalnej strukturze mięsa z uda szaszłyki pozostają wyjątkowo miękkie i aromatyczne nawet po obróbce cieplnej.
Produkt przygotowany z myślą o profesjonalnej gastronomii – zapewnia stałą jakość, powtarzalność porcji i wygodę w przygotowaniu. Doskonale sprawdza się w restauracjach, barach grillowych, cateringu oraz food truckach.
✅ gotowe do użycia – minimalny czas przygotowania
✅ równomierne porcje – kontrola kosztów i wydajność
✅ idealne do serwowania z warzywami, frytkami lub sosem jogurtowym
Postaw na jakość i smak, który wyróżni Twoją ofertę!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piec konwekcyjny, Piekarnik |
| Zawartość netto | 720 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso z nogi kurczaka 62%, cebula 22,3%, papryka 11,2%, woda, czosnek suszony, skrobia, sól, aromaty, pieprz czarny, zioła, mix maślany w proszku (masło, białka mleka, serwatka) ; ekstrakt słodowy (z jęczmienia, zawiera gluten), czarny czosnek suszony, substancja przeciwzbrylająca e551 (<1,5%). |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość surowca wtórnego | Tektura |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: finest meat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: krokowo 63 a kod pocztowy i miasto: 11-320 jeziorany pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 728 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 87 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 365 kJ |
| Zawartość białek | 11,3 g |
| Zawartość soli | 0,42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |