Opis szczegółowy
Znakomite wafle Loacker wzbogacone szczyptą kakao, przekładane kremem z orzechów arachidowych to sama przyjemność. Duże, rodzinne opakowanie dla Ciebie i Twoich bliskich
Bez GMO
Bez dodatku aromatów
Bez barwników
Bez konserwantów
Bez tłuszczów uwodornionych (trans)
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
| Zawartość netto | 175 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Mąka pszenna, pasta z orzechów arachidowych 24% w kremie, tłuszcze roślinne (kokosowy, kakaowy), syrop glukozowy, serwatka z mleka w proszku, mąka sojowa, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), sól, emulgator lecytyna sojowa, zagęszczony sok jabłkowy, przyprawy, orzechy laskowe. może zawierać migdały. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 405 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 519 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2168 kJ |
| Wielkość porcji | 175 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |