Arox płyn na komary, kleszcze i meszki Medium X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Płynny preparat do odstraszania komarów, kleszczy i innych owadów kujących. Do stosowania bezpośredniego na skórę. Zawiera bardzo skuteczną substancję repelencyjną: deet, która na wiele godzin zabezpiecza przed ukąszeniami. Preparat nie brudzi odzieży. Wygodne opakowanie z atomizerem gwarantuje łatwą i szybką aplikację.
Parametry produktu
| Rodzaj | Płyn |
|---|---|
| Skład | Deet 25% citriodiol 0,01%, geraniol 0,01% |
| Sposób użycia | Oprysk miejscowy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Bezpieczny dla ludzi | Tak |
| Gwarancja | 36 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | 6202 |
| Substancje aktywne | Geraniol 0,1 g / kg + deet 250 g / kg + citriodiol 0,1 g / kg |
| Zakres stosowania | Komary, kleszcze, meszki |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: agrecol sp. z o.o. ulica i numer: mesznary 2 kod pocztowy i miasto: 98-400 wieruszów pl |
| Zawartość nominalna | 50 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 385 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |