Kawa rozpuszczalna Jacobs Krönung dosypka 220g X5
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Jacobs Kronung to kawa o bogatym smaku i pełnym aromacie. Wszystko za sprawą wyjątkowych ziaren, zebranych na najlepszych, światowych plantacjach kawy. Starannie zebrane i wyselekcjonowane ziarna gwarantują doskonałe wrażenia smakowe. Teraz Twoja ulubiona kawa Jacobs Kronung jest dostępna w nowym opakowaniu na bazie papieru, które pozwoli Ci w łatwy sposób uzupełnić Twój słoik. Kawa rozpuszczalna jest otrzymywana w 100% z ziaren kawy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 220 g |
| Typ | Liofilizowana |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Składniki | Kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jacobs douwe egberts ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 457 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|