Opis szczegółowy
Hortex High Protein roślinne danie, pełne białka, smaku i energii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Warzywa 72 % w zmiennych proporcjach: fasola czerwona blanszowana (fasola czerwona, woda), kukurydza, cebula, papryka; bulion pomidorowy 27 % (zagęszczony sok pomidorowy 33 %, woda, śmietanka, marchew, cebula, seler, cukier, sól, olej rzepakowy, aromaty , przyprawy, natka pietruszki), mieszanka przypraw w saszetce 1 % (sól, papryka, pomidor, czosnek granulowany, chili 2 %, oregano, owoc kolendry mielony, kminek mielony, gałka muszkatołowa, cynamon) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polski ogród sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 181b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 480 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 407 kJ |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości