Opis szczegółowy
Hortex High Protein roślinne danie, pełne białka, smaku i energii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Warzywa 80,5 % w zmiennych proporcjach: brokuły, groch zielony, marchew, cebula, papryka, groch cukrowy (strąki); tofu 15 % (woda, soja, substancje wiążące: chlorek magnezu), sos teriyaki w saszetce 4,5 % (syrop glukozowy, cukier, sos sojowy (nasiona soi, woda, mąka pszenna, sól), woda, ocet spirytusowy, ocet jabłkowy, melasa trzcinowa, miód pszczeli wielokwiatowy, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; aromat, ekstrakt pieprzu czarnego |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polski ogród sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 181b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 252 kJ |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,4 g |
Inne informacje o zawartości