Coccolino Laundry Perfume Elixir First Blooms 460ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Coccolino Laundry Perfume Elixir First Blooms 460ml
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Używaj do koncowego płukania samodzielnie lub razem z płynem do płukania. |
| Skład | 15-30%: niejonowe srodki powierzchniowo czynne; <5 %: polikarboksylany, kompozycje zapachowe, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, dimethyl phenethyl acetate, geraniol, hexyl cinnamal, juniperus virginiana oil, limonene, linalyl acetate, rose ketone, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, benzisothiazolinone, phenoxyethanol. zawiera 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, 2-hexyl-3-fenyl-2-propenal, benzyl-2-hydroxybenzoate, linalool, 1,2-benzisothiazol-3(2h)-on,1-(2,6,6-trimethylcyklohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-on. |
| Dozowanie | Rekomendowana doza = pół nakretki (23ml) |
| Zapach | Liliowy, Różany, Kwiatowy |
| Dodatkowe właściwości | N/a |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/05/7/1305798.pdf |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 460 ml |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |