Lenor Unstoppables Fresh Perełki zapachowe do prania 195g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj perełki zapachowe Lenor Unstoppables Fresh, opracowane z zastosowaniem technologii długotrwałej świeżości, które zapewnią Twojemu praniu nieustanną świeżość, do 12 tygodni w przypadku przechowywanych ubrań. Eksperci zapachowi Lenor polecają perełki zapachowe Unstoppables Fresh, jeśli szukasz długotrwałego, orzeźwiającego zapachu świeżo wypranych ubrań. Zapach Lenor Unstoppables sprawia, że pranie będzie przepełnione intensywną świeżością. Ariel rekomenduje dodawanie ich do każdego prania, oprócz zwykle używanych produktów.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Perełki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wsyp perełki zapachowe bezpośrednio do pustego bębna pralki przed włożeniem prania |
| Skład | Kompozycje zapachowe, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, citrus aurantium peel oil, eucalyptus globulus oil, eugenia caryophyllus oil, eugenol, hexyl cinnamal, limonene, rose ketones, terpineol, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes |
| Dozowanie | Standardowy wsad 12,2g |
| Dodatkowe właściwości | Nadają się do wsadu każdej wielkości i do wszystkich rodzajów tkanin |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/88/0/1288078.pdf |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Chronić przed dziećmi. w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z lekarzem. zawiera 4-tert-butylcyclohexyl acetate, 2,4-dimethyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, hexyl cinnamal, allyl cyclohexylpropionate, methylundecanal, cyclamen aldehyde, delta-damascone. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 195 g |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |