Lenor Gold Orchid & Vanilla Perełki zapachowe do prania 195g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj perfumowane perełki zapachowe do prania Lenor, które otulają ubrania zapachem Gold Orchid & Vanilla, zapewniając im nieustanną świeżość, do 12 tygodni w przypadku przechowywanych ubrań. Ten zapach elegancji jest nasycony nutami szlachetnej wanilii, która koi zarówno emocje, jak i ducha. Lenor Gold Orchid & Vanilla, nasycony rozkosznymi akordami kwiatowymi i nutami wanilii, zapewnia niezwykle słodkie wrażenia zmysłowe. Perełki zapachowe do prania Lenor Gold Orchid & Vanilla zostały stworzone po to, by działać w idealnej harmonii z płynem do zmiękczania tkanin Lenor Gold Orchid & Vanilla.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Perełki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wsyp perełki zapachowe bezpośrednio do pustego bębna pralki przed włożeniem prania |
| Skład | Kompozycje zapachowe, alpha-isomethyl ionone, amyl cinnamal, citronellol, coumarin, geraniol, hexyl cinnamal, limonene, linalool, linalyl acetate, lyral, pogostemon cablin oil, rose ketones, terpinolene, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, vanillin |
| Dozowanie | Standardowy wsad 12,2g |
| Dodatkowe właściwości | Nadają się do wsadu każdej wielkości i do wszystkich rodzajów tkanin |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/97/2/1297278.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Chronic przed dziecmi. w przypadku połkniecia: natychmiast skontaktowac sie z lekarzem. zawiera heliotropine, delta-damascone, linalool, 4-tert butylcyclohexyl acetate, amyl cinnamal, linalyl acetate, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone. moze powodowac wystapienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 195 g |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |