Lenor Floral Bouquet Perełki zapachowe do prania 195g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj perfumowane perełki zapachowe do prania Lenor, które otulają ubrania zapachem zainspirowanym bukietem kwiatów z nutami fiołka i lipy, aby zapewnić im nieustanną świeżość, do 12 tygodni w przypadku przechowywanych ubrań. Perełki zapachowe do prania Lenor Floral Bouquet zostały stworzone po to, by działać w idealnej harmonii z płynem do zmiękczania tkanin Lenor Floral Bouquet.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Perełki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wsyp perełki zapachowe bezpośrednio do pustego bębna pralki przed włożeniem prania |
| Skład | Kompozycje zapachowe, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citral, citronellol, citrus aurantium peel oil, coumarin, eucalyptus globulus oil, eugenia caryophyllus oil, eugenol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limonene, linalool, linalyl acetate, pogostemon cablin oil, rose ketones, terpinolene, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes |
| Dozowanie | Standardowy wsad 12,2g |
| Dodatkowe właściwości | Nadają się do wsadu każdej wielkości i do wszystkich rodzajów tkanin |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/11/3/1311397.pdf |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Chronić przed dziećmi. w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z lekarzem. zawiera tetrahydrolinalool, hexyl cinnamal, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, benzyl salicylate, linalyl acetate, limonene, citronellol, coumarin, delta-damascone, isoeugenol. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 195 g |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citral (3,7-dimetylo-2,6- oktadienal) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Tak |
| Hydroxycitronellal (7- hydroksycytronellal) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |