Lenor Unstoppables Scent of Ariel Perełki zapachowe do prania 195g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj perełki zapachowe Lenor Unstoppables Scent of Ariel, opracowane z zastosowaniem technologii długotrwałej świeżości, które zapewnią Twojemu praniu nieustanną świeżość, do 12 tygodni w przypadku przechowywanych ubrań. Eksperci zapachowi Lenor polecają perełki zapachowe Unstoppables Scent of Ariel, jeśli uwielbiasz świeży zapach czystości. Zapach Lenor Unstoppables sprawia, że pranie będzie przepełnione intensywną świeżością. Ariel rekomenduje dodawanie ich do każdego prania, oprócz zwykle używanych produktów.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Perełki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wsyp perełki zapachowe bezpośrednio do pustego bębna pralki przed włożeniem prania |
| Skład | Kompozycje zapachowe, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, coumarin, eugenol, hydroxycitronellal, limonene, linalool |
| Dozowanie | Standardowy wsad 12,2g |
| Dodatkowe właściwości | Nadają się do wsadu każdej wielkości i do wszystkich rodzajów tkanin |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/88/0/1288056.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Chronić przed dziećmi. w przypadku połknięcia: natychmiast skontaktować się z lekarzem. zawiera 2,4-dimethyl-3-cyclohexene carboxaldehyde, eucalyptol, tetrahydrolinalool, ethyl linalool, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, alpha-isomethyl ionone, trimethyltricyclododecanyl acetate. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 195 g |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Tak |
| Hydroxycitronellal (7- hydroksycytronellal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |