Coccolino Laundry Perfume Elixir Summer Bouquet 460ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Coccolino Laundry Perfume Elixir Summer Bouquet 460ml
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Używaj do koncowego płukania samodzielnie lub razem z płynem do płukania. |
| Skład | 15-30%: niejonowe środki powierzchniowo czynne; <5 %: polikarboksylany, kompozycje zapachowe, amyl cinnamal, cinnamyl alcohol, citronellol, dimethyl phenethyl acetate, geraniol, hexyl cinnamal, linalool, rose ketone, terpineol, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, benzisothiazolinone, phenoxyethanol. zawiera linalool, 3,7-dimethyl-3-oktanol, 2,6-dimethyl-2,6-oktadien-8-ol, 3,7-dimethylnona-1,6-dien-3-ol, 2-(fenylmethylen)-heptanal, 2-hexyl-3-fenyl-2-propenal, 3-p-cumenyl-2-methylpropionaldehyde, 1-(2,6,6-trimethylcyklohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-on, 1,2-benzisothiazol-3(2h)-on, 2-methoxy-4-(prop-1-en-1-yl)fenol. |
| Dozowanie | Rekomendowana doza = pół nakretki (23ml) |
| Zapach | Kwiatowy, Jaśminowy |
| Dodatkowe właściwości | N/a |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/05/7/1305797.pdf |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 460 ml |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Cinnamyl alcohol (Alkohol cynamonowy) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Tak |