Bułki do hot-dogów U Dakri 360 g(8x45g)
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Hot dogowa |
| Składniki | mąka pszenna (70%), mieszanka wypiekowa (oleje roślinne: rzepakowy, kokosowy; cukier, glukoza (z pszenicy), serwatka w proszku (z mleka), syrop glukozowy (z pszenicy), mąka z fasoli, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym; mąka ryżowa, białka mleka, mąka ze słodu jęczmiennego), olej rzepakowy, woda, drożdże, sól, cukier |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Producent: | Dakri Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Tymienieckiego 22/24Kod pocztowy i miasto: 90-349 Łódź PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bułeczki wyjąć z opakowania, włożyć ulubione dodatki do środka i piec przez około 2-3 minuty w piekarniku nagrzanym do temperatury 220oC, do uzyskania złocisto-brązowego koloru, lub w kuchence mikrofalowej przez 1,5 minuty w 400 W |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 339 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 153 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1432 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 644 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 17 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 25 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 23 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |