Opis szczegółowy
Puccia alla Salentina to włoska kanapka pochodząca z Apulii, szczególnie popularna na półwyspie Salentyńskim. Ciasto Puccia powstaje na zakwasie, jest ręcznie wyrabiane i wypiekane w kamiennym piecu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
| Składniki | Mąka z pszenicy durum, mąka pszenna, woda, zakwas 10 % (mąka pszenna typ 00, woda), sól, skrobia pszenna, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, olej słonecznikowy, drożdże piwowarskie, słodowa mąka pszenna, mieszanka piekarnicza (mąka pszenna typ 0, ocet w proszku) substancja konserwująca: sorbinian potasu; aromat oliwy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 230 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 252 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1067 kJ |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |