Hot Dog Graham 240 g 4x60 g Dakri
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Hot dogowa |
| Składniki | mąka pszenna (48%), woda, mąka pszenna graham (16%), drożdże, glukoza, olej rzepakowy, sól, mieszanka wypiekowa (regulator kwasowości: octany sodu; mąka pszenna, mąka sojowa, gluten pszenny, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; nieaktywne drożdże), zakwas pszenny suszony (mąka pszenna, woda), stabilizator: guma guar. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Producent: | Dakri Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Tymienieckiego 22/24Kod pocztowy i miasto: 90-349 Łódź PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bułki wyjąć z opakowania, ułożyć na blaszce do pieczenia i piec w piekarniku uprzednio nagrzanym do temperatury 250°c przez 2 - 5 minut - do uzyskania złotobrązowego koloru, lub rozgrzać kontakt grill do temperatury 250°c, ułożyć bułki na ruszcie i podgrzewać przez 1 minutę, następnie obrócić bułki na drugą stronę i podgrzewać przez kolejną minutę |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 283 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 14 %RWS |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 20 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |