Dan Cake Tortilla placki pszenne 248 g 4 x 62 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, sól spożywcza jodowana, gluten pszenny, substancja spulchniająca (e500); regulator kwasowości (e330); stabilizatory (e412, e422); emulgator (rośliny e471); substancje konserwujące (e202,e282). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 248 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Producent: | Dan Cake Polonia Sp z o.o.Ulica i numer: Transportowców 15Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 298 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1256 kJ |
| Wielkość porcji | 62 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 51,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E500 Węglany sodu, E330 Kwas cytrynowy, E422 Glicerol, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E202 Sorbinian potasu, E282 Propionian wapnia, E412 Guma guar |
|---|