Opis szczegółowy
Wrap zawija świat! Ty zawiń to co lubisz! Pszenne placki tortilla to jeden z podstawowych składników kuchni tex mex. Posiadają różnorodne zastosowania i są bardzo proste w użyciu.Placek można jeść bezpośrednio po wyjęciu z opakowania, lekko podgrzać lub zapiec na chrupko,aby uzyskać smaczną kanapkę. Farszem może być dosłownie wszystko co lubimy i na co mamy akurat ochotę: mięso, warzywa sosy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
| Typ | Tortilla |
| Składniki | Mąka pszenna (69%), woda, rafinowany olej rzepakowy, mieszanka wypiekowa (sól, substancja spulchniająca: węglany sodu, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, stabilizator: guma ksantanowa, gluten pszenny, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu), stabilizator: glicerol. może zawierać gorczycę i produkty pochodne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 297 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1254 kJ |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |