Bułki na burgery BEZGL. 180 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bezglutenowe bułki do hamburgerów. 2 bułki w opakowaniu, gotowe do spożycia.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, skrobia kukurydziana, skrobia ryżowa, mąka ryżowa, JAJA, margaryna [oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, słonecznikowy, kokosowy), woda, emulgatory (E471; lecytyny), sól,
zakwaszacz (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (E202); przeciwutleniacz (E306, E304), aromat]; cukier, substancje zagęszczające: E464 i E415; drożdże, emulgator: E472e, inulina, błonnik z babki płesznik, sól, substancje konserwujące: E202,
E281; barwnik: E170, substancje spulchniające: E450, E500; aromaty.
Alergeny
JAJA
Możliwe alergeny
GORCZYCA,SEZAM
Informacje o produkcie
Marka: PROCELI
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 0,2 kg
✓ Produkt bezglutenowy
✓ Produkt bez laktozy
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1012/240 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 5.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.5 g |
| Węglowodany | 44 g |
| Cukry | 6.5 g |
| Błonnik | 5.6 g |
| Białko | 1.8 g |
| Sól | 0.9 g |