Opis szczegółowy
W piekarniku: Rozgrzej piekarnik do 200 °C (grzałka górna i dolna). Wyjmij ser Camembert z opakowania foliowego i połóż
na blasze wyłożonej papierem do pieczenia. Ser piec na środkowej półce przez około 10 -12 minut (Piekarnik konwekcyjny: 180 °C, około 10 -12 minut).
Na patelni:
Rozgrzać trochę tłuszczu lub oleju na patelni. Ser Baked Camembert
do zapiekania wyjąć z folii i piec na średnim ogniu około 3-4 minuty z każdej strony.
We frytownicy:
Frytownicę rozgrzać do temperatury 160 °C. Ser Camembert do zapiekania wyjąć z folii i smażyć około 2-3 minuty.
Nasza rada:
Po zapieczeniu odczekać około 3 minuty przed podaniem, aby ser uzyskał pełny smak oraz optymalną konsystencję
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Camembert |
| Składniki | Ser camembert do zapiekania: 66 % ser miękki camembert, mąka (pszenna); oleje roślinne (rafinowany olej rzepakowy, rafinowany olej słonecznikowy w zmiennych ilościach); sól; przyprawy. sos żurawinowy: 48 % żurawina; cukier; syrop glukozowo-fruktozowy; substancja żelująca: pektyny; stabilizatory: mączka chleba świętojańskiego, guma ksantanowa; regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 42 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 184 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze +2/+8. po otwarciu przechowywać w lodówce szczelnie zamknięte i spożyć w ciągu 2 dni. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 287 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1196 kJ |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |