Opis szczegółowy
Kiełbasa drobiowa drobno rozdrobniona, wędzona, parzona.
Produkt bez osłonki.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Indyk, Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Składniki: mięso 28% (w tym: z kurczaka 17%, z indyka 11%), mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 27%, mięso oddzielone mechanicznie z indyka 18%, woda, tłuszcz drobiowy, substancje zagęszczające: e1422; regulator kwasowości: mleczan sodu; skóry drobiowe, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, sól, białko sojowe , błonnik grochowy, stabilizatory: e450; wzmacniacz smaku: e621; przeciwutleniacze: e300, e316; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: mleko, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 187 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 778 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |