Moreso daktyl suszony 1 kg
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Daktyl Suszony 1 KG
Parametry produktu
| Sposób pakowania produktu | Paczkowane |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Iran |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Zawartość pestek | Owoc bezpestkowy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
| Zawartość surowca wtórnego | 30 % |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Składniki | Daktyle suszone 100 %. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Barwa miąższu | Nie dotyczy |
| Kaliber | Max. 120 sztuk / lbs. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ros-sweet sp.z o o ulica i numer: przemysłowa 2 kod pocztowy i miasto: 37-100 łańcut pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 480 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia lub jako dodatek do żywności |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 g |
| Wartość energetyczna kJ | 1250 kJ |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Cukry | 63 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Wartość energetyczna kcal | 295 kcal |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Obliczenia na podstawie ogólnodostępnych i zaakceptowanych danych |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Pomimo najwyższej staranności zachowanej w procesie produkcyjnym w produkcie może zdarzyć się < 1% pestek i ich fragmentów. |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 100 % |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Wygląd - zdrowe, całe, czyste owoce, konsystencja miękka, elastyczna, barwa - charakterystyczna, brązowa, smak - typowy, słodki, bez obcych posmaków, zapach - typowy, bez obcych zapachów |
|---|