farm frites mini gofry 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Ziemniaki (86%), olej słonecznikowy (10%), cebula (3%), sól, białko jaja kurzego w proszku, stabilizator e464, dekstroza, cebula sproszkowana, biały pieprz. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-07-26 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 261062-2018-AQ-NLD-ASI |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | farm frites international b.v. ulica i numer: molendijk 108 kod pocztowy i miasto: 3227 cd oudenhoorn nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Grill: 12-12 min. Piekarnik: 12-15 minut w piekarniku rozgrzanym do temp. 230 st. C, przewracając kilkukrotnie w trakcie pieczenia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 198 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 827 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 1,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,41 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,1 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 22,9 g |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E464 Hydroksypropylometyloceluloza |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator |