caterpak frytki proste 9/9 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Proste |
|---|---|
| Grubość cięcia | Standardowe cięcie |
| Sposób przygotowania | Frytkownica |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | Ziemniaki, olej roślinny (olej palmowy, olej słonecznikowy w różnych proporcjach). |
| Temperatura przechowywania min - max | -24 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,68 kg |
| Producent: | mccain poland sp. z o.o. ulica i numer: chociwel 25 kod pocztowy i miasto: 57-100 strzelin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do ponownego zamrożenia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Frytownica: rozgrzać olej do 175℃. napełnić koszyk produktem do 1/2 objętości. smażyć przez około 3 min. dla uzyskania najlepszego efektu smaż produkt nierozmrożony w rekomendowanym przez producenta czasie i temperaturze. przygotowywać do uzyskania złocistego koloru i chrupkości. nie przypalać! w przypadku przygotowania małych ilości skrócić czas przygotowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 549 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|