Mrożone Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka Frosta 250 g +sos 25 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość netto | 280 g |
| Składniki | Mięso z piersi kurczaka 60%, mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, skrobia ziemniaczana, sól, cukier, drożdże, czosnek. sos: cukier, woda, przecier morelowy, ocet spirytusowy 10%, skrobia kukurydziana, sól, sos sojowy (woda, soja, pszenica, sól), czosnek, cebula, papryka mielona, pieprz czarny, goździki, gałka muszkatołowa. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2025-06-21 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | c110875 |
| Producent: | FRoSTAUlica i numer: Witebska 63Kod pocztowy i miasto: 85-778 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 143 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przygotowanie w piekarniku rozgrzej piekarnik do temperatury 230ºc. zamrożone chickensy ułóż na blasze (możesz użyć papieru do pieczenia). piecz przez około 10 minut ( z włączonym termoobiegiem przez około 8 minut). przygotowanie sosu: włóż zamknięty kubeczek do szklanki z gorącą wodą i pozostaw na 5 minut do rozmrożenia lub rozmrażaj w temperaturze pokojowej przez 15-20 minut. przygotowanie na patelni na patelni rozgrzej 5 łyżek oleju. zamrożone chickensy smaż na średnim ogniu przez 6 minut, od czasu do czasu przewracając. przygotowanie sosu: włóż zamknięty kubeczek do szklanki z gorącą wodą i pozostaw na 10 minut do rozmrożenia lub rozmrażaj w temperaturze pokojowej przez 20 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 250 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1045 kJ |
| Wielkość porcji | 280 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |