Proste historie - pierogi z wołowiną premium 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Składniki: ciasto pierogowe: mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, sól; nadzienie: mięso wołowe (73 %), woda, cebula, mieszanka przyprawowa (czosnek, papryka ostra, pieprz czarny, sól, marchew, pasternak, cebula, korzeń pietruszki, koper, papryka słodka, kurkuma), cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), sól, skrobia, rozmaryn (0,16 %). produkt może zawierać mleko, seler i soję. zawartość nadzienia: 40 %. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Producent: | IGLOTEX S.A.Ulica i numer: Leśna 2Kod pocztowy i miasto: 83-220 Skórcz PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 110 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 17 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 56 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 211 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 422 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 883 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1766 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość soli | 0,83 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |