Mrożone Danie z krewetkami po hiszpańsku Frosta 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Ryż gotowany 44 % (woda, ryz, sól, kurkuma, zawiera olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy, szafran), warzywa 34 % (pomidory, groszek, czerwona papryka, cebula, fasola zwykła, smażona cebula (cebula, olej słonecznikowy i/lub olej rzepakowy)), filet z MINTAJA 6 %, smażone i gotowane kawałki piersi z kurczaka 5 % (pierś z kurczaka, sól, olej sojowy, dekstroza), krewetki blanszowane i glazurowane 5 % (KREWETKI białe (Litopenaeus vannamei), woda, sól), MASŁO, woda, przecier pomidorowy, sól, oliwa z oliwek, cukier, bazylia, czosnek, bulion ze skorupiaków (KREWETKI północne (Pandalus borealis), koncentrat pomidorowy, koncentrat z marchewki), tymianek. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2027-07-22 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Producent: | FRoSTAUlica i numer: Witebska 63Kod pocztowy i miasto: 85-778 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 101 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 426 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
|---|