bobovita porcja zbóż kaszka bezmleczna manna po 4. miesiącu 170 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 4 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Manna |
| Smak | |
| Składniki | Kasza manna (z pszenicy) 99,9%, tiamina. może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Producent: | nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i zamkniętym opakowaniu. po otwarciu torebki zawartość zużyj w ciągu 3-4 tygodni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawsze przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. zanim przystąpisz do sporządzania posiłku dla dziecka, umyj dokładnie ręce i upewnij się, czy naczynia, których będziesz używać są czyste. krok 1: przygotuj 200 ml mleka modyfikowanego zgodnie z przepisem na opakowaniu i ostudź do temperatury ok. 40°c. krok 2: syp powoli 20 g kaszki (ok. 4-5 łyżek stołowych). krok 3: mieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji. odczekaj chwilę, aż kaszka zgęstnieje. krok 4: sprawdź temperaturę posiłku. gotową kaszkę podaj dziecku lub pozwól spróbować samodzielnego jedzenia łyżeczką. nie podawaj ponownie resztek posiłku. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 32 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 383 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 214 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1623 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 900 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,7 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Witaminy
| Tiamina (witamina B1) | 0,84 mg/100g |
|---|---|
| Sód | 2,2 mg/100g |