bobovita porcja zbóż kaszka bezmleczna 7 zbóż jagoda-jeżyna jabłko po 8 miesiącu 170 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 8 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Zbożowy |
| Smak | Jabłkowy, Jagodowy, Jeżyna |
| Składniki | pełnoziarniste mąki 90,6% (pszenna 83%, z pszenicy orkisz 1,9%, jaglana 1,9%, żytnia 1,9%, owsiana 1,9%), jabłko w proszku 4%, mąka ryżowa 1,9%, mąka gryczana 1,9%, płatki jagodowo-jeżynowe 1,5% (suszona jagoda, suszona jeżyna, mąka ryżowa), aromat, tiamina. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Producent: | NutriciaUlica i numer: Bobrowiecka 8Kod pocztowy i miasto: 00-728 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i w zamkniętym opakowaniu. Po otwarciu torebki zawartość zużyj w ciągu 3-4 tygodni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawsze przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. zanim przystąpisz do sporządzania posiłku dla dziecka, umyj dokładnie ręce i upewnij się, czy naczynia, których będziesz używać są czyste. krok 1. przygotuj 180 ml mleka modyfikowanego zgodnie z przepisem na opakowaniu i ostudź do temperatury ok. 50°c. krok 2. wsyp powoli 20 g kaszki (4-5 łyżek stołowych). krok 3. mieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji. odczekaj chwilę, aż kaszka zgęstnieje. krok 4. sprawdź temperaturę posiłku. gotową kaszkę podaj dziecku lub pozwól spróbować samodzielnego jedzenia łyżeczką. nie podawaj ponownie resztek posiłku. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 28 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 367 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 197 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1551 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 828 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Witaminy
| Tiamina (witamina B1) | 0,96 mg/100g |
|---|---|
| Sód | 5,2 mg/100g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |