Kaszka wieloziarnista z cornflakes i owocami, bezmleczna powyżej 10 miesiąca życia BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalna kompozycja zbóż i owoców o łagodnym smaku. Dostarcza błonnika i wspiera trawienie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu. zużyć w ciągu 3 tygodni po otwarciu.
Składniki
płatki OWSIANE** 35%, mąka ORKISZOWA pełnoziarnista** 20%, płatki ORKISZOWE** 20%, płatki kukurydziane** 15%, płatki z 3 owoców* (przecier bananowy*, mąka pszenna*, koncentrat soku jabłkowego*, koncentrat soku daktylowego*) 10%, tiamina (witamina B1). * składniki z certyfikowanych upraw rolnictwa ekologicznego, ** - składniki z certyfikowanych upraw rolnictwa biodynamicznego Demeter.
Alergeny
ZAWIERA GLUTEN.
Informacje o produkcie
Marka: HOLLE
Kraj pochodzenia: NIEMCY/SZWAJCARIA
Masa brutto: 0,3 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1524kJ / 361 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 67 g |
| Cukry | 5.9 g |
| Błonnik | 7.9 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.02 g |