bobovita kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 4 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Mleczno-ryżowy |
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Mąka ryżowa 45,6%, odtłuszczone mleko w proszku 25,3%, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 17%, oleje roślinne, słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), witaminy i składniki mineralne (c, e, a, d, biotyna, tiamina b6, wapń, żelazo, jod), aromat waniliowy, aromat wanilina. ciemne drobiny w kaszce pochodzą z ryżu. |
| Zawiera mleko krowie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i zamkniętym opakowaniu. po otwarciu torebki zawartość zużyj w ciągu 3-4 tygodni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawsze przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. zanim przystąpisz do sporządzania posiłku dla dziecka, umyj dokładnie ręce i upewnij się, czy naczynia, których będziesz używać są czyste. krok 1. zagotuj wodę i odmierz 160 ml, wlej do miseczki i ostudź do temperatury ok. 50°c. krok 2. wsyp powoli 40 g kaszki (5 łyżek stołowych). krok 3. mieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji. odczekaj chwilę, aż kaszka zgęstnieje. krok 4. sprawdź temperaturę posiłku. gotową kaszkę podaj dziecku lub pozwól spróbować samodzielnego jedzenia łyżeczką. nie podawaj ponownie resztek posiłku. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 27 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 435 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 174 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1836 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 734 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 26 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Witaminy
| Tiamina (witamina B1) | 1,2 mg/100g |
|---|---|
| Wapń | 492 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 123 %RWS |
| Witamina A | 419 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 74 %RWS |
| Witamina E | 8,2 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 22 μg/100g |
| Jod | 88 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,64 mg/100g |
| Witamina C | 43 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 172 %RWS |
| Witamina D | 7,4 μg/100g |
| Żelazo | 6,9 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 115 %RWS |
| Sód | 116 mg/100g |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Nie |