bobovita kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 4 miesiącu |
|---|---|
| Typ produktu | Manna |
| Smak | |
| Składniki | Kasza manna (z pszenicy) 45,8%, odtłuszczone mleko w proszku 25,3%, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 17%, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słonecznikowy, kokosowy), witaminy i składniki mineralne (c, e, a, d, biotyna, tiamina, b6, wapń, żelazo, jod), aromat waniliowy. może zawierać gorczycę i soję. |
| Zawiera mleko krowie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Producent: | nutricia ulica i numer: bobrowiecka 8 kod pocztowy i miasto: 00-728 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i zamkniętym opakowaniu. po otwarciu torebki zawartość zużyj w ciągu 3-4 tygodni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zawsze przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. zanim przystąpisz do sporządzania posiłku dla dziecka, umyj dokładnie ręce i upewnij się, czy naczynia, których będziesz używać są czyste. krok 1. przygotuj 160 ml mleka modyfikowanego zgodnie z przepisem na opakowaniu i ostudź do temperatury ok. 50°c. krok 2. wsyp powoli 40 g kaszki (5 łyżek stołowych). krok 3. mieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji. odczekaj chwilę, aż kaszka zgęstnieje. krok 4. sprawdź temperaturę posiłku. gotową kaszkę podaj dziecku lub pozwól spróbować samodzielnego jedzenia łyżeczką. nie podawaj ponownie resztek posiłku. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 432 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 173 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1819 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 727 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 27 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Witaminy
| Tiamina (witamina B1) | 1,2 mg/100g |
|---|---|
| Wapń | 499 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 125 %RWS |
| Witamina A | 419 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 74 %RWS |
| Witamina E | 8,2 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 23 μg/100g |
| Jod | 86 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,61 mg/100g |
| Witamina C | 43 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 172 %RWS |
| Witamina D | 7,4 μg/100g |
| Żelazo | 7,2 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 120 %RWS |
| Sód | 118 mg/100g |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|---|
| Zawiera olej palmowy | Nie |