berlinki classic 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso wieprzowe (71%), woda, sól, białko sojowe, skrobia modyfikowana, białko wieprzowe kolagenowe, glukoza, stabilizatory (difosforany, trifosforany), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), przyprawy, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu) może zawierać zboża zawierające gluten, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,56 kg |
| Producent: | Animex Foods Sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa, Oddział w MorlinachUlica i numer: Morliny 15Kod pocztowy i miasto: 14-100 Ostróda PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 252 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1044 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |