Parówki drobiowe do hot-dogów ok. 1 kg Indykpol
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Gatunek mięsa | Indyk, Kurczak |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie 44% (w tym: z indyka 34%, z kurczaka 10%), mięso z indyka 25%, woda, tłuszcz drobiowy, substancje zagęszczające: E1422, E412; regulator kwasowości: mleczan sodu; skóry drobiowe, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, sól, białko sojowe, maltodekstryna, błonnik ziemniaczany, stabilizatory: E450; wzmacniacz smaku: E621; przeciwutleniacze: E300, E316; substancja konserwująca: azotyn sodu. Produkt może zawierać: mleko, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
| Producent: | Indykpol SAUlica i numer: ul. Jesienna 3Kod pocztowy i miasto: 10-370 Olsztyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 771 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |