Opis szczegółowy
"Produkt drobiowo-wieprzowy homogenizowany, parzony w osłonce niejadalnej
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Homogenizowane |
| Składniki | Mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka, woda, skórki wieprzowe, mięso z kurczaka 7%, tłuszcz wieprzowy, kasza manna (gluten), koncentrat białka sojowego, skrobia ziemniaczana, sól, aromaty przypraw (w tym: seler),przyprawy (w tym: mleko łącznie z laktozą), stabilizatory: difosforany, trifosforany, wzmacniacze smaku: e621, e635; glukoza, cukier, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, izoaskorbinian sodu, hydrolizat białka roślinnego, błonnik ziemniaczany, ekstrakt papryki, substancja konserwująca: e250. produkt może zawierać śladowe ilości: gorczycy, sezamu jaj. zaleca się zdjąć osłonkę przed podgrzaniem (unikać gotowania)." |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,55 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,4 - 2,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sokołów sa ulica i numer: aleja 550-lecia 1 kod pocztowy i miasto: 08-300 sokołów podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 24h |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia po zdjęciu osłonki; |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia po zdjęciu osłonki; |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 196 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 196 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 815 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 815 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Produkt w osłonce fi 21, smak i zapach charakterystyczny dla użytych surowców i przypraw |