Parówki z fileta z kurczaka family pack 360 g tarczyński
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Smak | Drób |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Składniki | Filet z piersi kurczaka 90%, tłuszcz z kurczaka, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko z kurczaka, , przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca:azotyn sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-059-063 |
| Producent: | tarczyński s.a. ulica i numer: ujeździec mały 80 kod pocztowy i miasto: 55-100 trzebnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 242 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1004 kJ |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |